Trainingen - VK Linden

Trainingen

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VK.Linden DAJ B 17.30 - 18.30 Noor Vandenbergh
  • -
VK.Linden U8 B 17.30 - 18.30 Noor Vandenbergh, Lukas Vandenbergh, Tobi Heselmans
  • -
VK.Linden U8 A 17.30 - 18.30 Lukas Vandenbergh, Noor Vandenbergh, Tobi Heselmans
  • -
VK.Linden U13 A 17.30 - 19.00 Thibaud Kamers, Nail Shober
  • A2
  • -
VK.Linden U13 B 17.30 - 19.00 Thibaud Kamers, Nail Shober
  • A2
  • -
VK.Linden U9 A 18.00 - 19.15 Andreas Maes, Toon , Michael
  • -
VK.Linden U9 B 18.00 - 19.15 Andreas Maes, Toon , Michael
  • -
VK.Linden U15 19.30 - 21.00 Hannes Collaer, Rune Michiels
  • A2
  • -
VK.Linden U17 19.30 - 21.00 Michel Enis, Mick Van Oversteyns
  • A1
  • -

Zondag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VK.Linden Club Messi 9.25 - 10.30 Stephanie Gosiau
  • A1.1
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VK.Linden U10 A 17.30 - 18.45 Bert Desiron, Maarten , Marcos Da Silva
  • -
VK.Linden U10 C 17.30 - 18.45 Bert Desiron, Maarten , Marcos Da Silva
  • -
VK.Linden U10 B 17.30 - 18.45 Bert Desiron, Maarten , Marcos Da Silva
  • -
VK.Linden U12 A 18.45 - 20.00 Bert Desiron
  • -
VK.Linden U12 B 18.45 - 20.00 Bert Desiron
  • -
VK.Linden 1 B 19.30 - 21.00 Ronald Selleslagh
  • A2
  • -
VK.Linden U21 19.30 - 21.00 Peter Vereckt
  • A1
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VK.Linden U11 A 17.25 - 18.45 Ilias Mergui
  • -
VK.Linden U9 A 18.00 - 19.15 Andreas Maes, Toon , Michael
  • -
VK.Linden U9 B 18.00 - 19.15 Andreas Maes, Toon , Michael
  • -
VK.Linden 1 A 19.30 - 21.00 Peter Everaerts, Benny Peeters
  • Terrein A (Kunstgras)
  • 1
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VK.Linden U6 15.45 - 17.45 Thijs Van Schoonlandt
  • In twee groepen van telkens een uur.
VK.Linden DAJ B 17.30 - 18.30 Noor Vandenbergh
  • -
VK.Linden U8 B 17.30 - 18.30 Noor Vandenbergh, Lukas Vandenbergh, Tobi Heselmans
  • -
VK.Linden U8 A 17.30 - 18.30 Lukas Vandenbergh, Noor Vandenbergh, Tobi Heselmans
  • -
VK.Linden U15 17.30 - 18.45 Hannes Collaer, Rune Michiels
  • A2
  • -
VK.Linden U13 A 17.30 - 19.00 Thibaud Kamers, Nail Shober
  • B1
  • -
VK.Linden U13 B 17.30 - 19.00 Thibaud Kamers, Nail Shober
  • B1
  • -
VK.Linden U7 A 18.00 - 19.00 Thijs Van Schoonlandt, Jeff Sips
  • -
VK.Linden U7 B 18.00 - 19.00 Thijs Van Schoonlandt, Jeff Sips
  • -
VK.Linden 1 B 19.30 - 21.00 Ronald Selleslagh
  • A2
  • -
VK.Linden U17 19.30 - 21.00 Michel Enis, Mick Van Oversteyns
  • B1
  • -
VK.Linden U21 19.30 - 21.00 Peter Vereckt
  • A1
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VK.Linden U10 B 17.30 - 18.35 Bert Desiron, Maarten , Marcos Da Silva
  • -
VK.Linden U10 A 17.30 - 18.45 Bert Desiron, Maarten , Marcos Da Silva
  • -
VK.Linden U10 C 17.30 - 18.45 Bert Desiron, Maarten , Marcos Da Silva
  • -
VK.Linden U11 A 17.30 - 18.45 Ilias Mergui
  • -
VK.Linden U12 A 18.45 - 20.00 Bert Desiron
  • -
VK.Linden U12 B 18.45 - 20.00 Bert Desiron
  • -
VK.Linden 1 A 19.30 - 21.00 Peter Everaerts
  • Terrein A (Kunstgras)
  • 1
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!